на головну

Правила

Прояви свою творчість та вирушай у подорож на батьківщину Renault Captur - у Париж! Все просто! Хочеш дізнатись, який Captur підійде саме тобі, та отримати у подарунок яскраву валізку для подорожей? Розфарбуй будь-який елемент та поділись результатом
  1. Розфарбуй частинку панно
  2. Поділись своєю творчістю
  3. Вигравай яскраву валізку!
А щоб вирушити у Париж, пройди тест-драйв на омріяному Captur
  1. Пройди тест-драйв
  2. Відправляйся до Парижа

Офіційні Правила Акції під назвою “Renault.Captureallity“

(в подальшому  – Правила)

Замовником Акцій «Renault.Captureallity» є – АТ «Рено Україна», місцезнаходження: 01033, Україна, м. Київ, вул. Гайдара, 50; Ідентифікаційний код юридичної особи 33552751.

Виконавцем (та технічна підтримка) Акції «Renault.Captureallity» є - Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРЕЙП УКРАЇНА» місцезнаходження: 01001, Україна, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 38, оф. 12, Ідентифікаційний код юридичної особи  37701950.

Рекламна акція під назвою «Renault.Captureallity» (в подальшому - Акція) - що проводиться з метою формування та підтримки обізнаності, а також залучення нових споживачів та збільшення обсягів продажу товарів Замовника під ТМ «Renault».

 

ТЕРМІНОЛОГІЯ

«Шер» - поширення інформації (зображення ) у профіль Учасника у соціальній мережі Facebook та/або Вконтакті.
«Територія проведення Акції» - Акція проводиться на всій території України, за винятком території Автономної Республіки Крим у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VI, та тимчасово непідконтрольних територій України (Донецької та Луганської областей), виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів, у глобальній мережі Інтернет на Інтернет сайті за адресою: http://www.captur.renault.ua/ (в подальшому - Сайт).

«Контент Учасника» - результат завдання, який створив Учасник на Сайті під час прийняття участі в Акції.

“Панно” -  статичне зображення, яке  складається з  30 000  елементів  з  контурами.

“Фрагмент” -  частина Панно  на приблизно 900 елементів.

“Елемент” -  частина Панно – контур промальованого об’єкту.

«Переможець» - Учасник Акції, який виконав умови Акції та отримав право на отримання Заохочення.

1. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

1.1. Брати участь в Акції мають змогу громадяни України, яким виповнилось 18 років, та які постійно проживають на території України та в період Акції виконали умови Акції й дані Правила. Учасники мають бути зареєстровані й мати власний профіль в одній із соціальних мереж: Вконтакте або Facebook, або мати власну електронну пошту.

1.2. Не мають права брати участь в Акції: співробітники і представники Замовника та Виконавця Акції, а також їхні родичі (першого та другого ступеня спорідненості).

1.3. Надання Учасником даної Акції невірних/неіснуючих/недостовірних/чужих даних, у т.ч. вигаданих, звільняє Замовника та Виконавця від обов’язку вручити/надіслати Заохочення передбачене умовами Акції, і такий Учасник, який здобув право на отримання Заохочення, але надав невірні/неіснуючі/недостовірні/чужі дані, втрачає право на отримання Заохочення.

1.4. Участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних громадян здійснюється у порядку, встановленому чинним законодавством України.

1.5.Учасники Акції під час участі в Акції зобов’язуються: 

- дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;

- не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність та добросовісність участі такого Учасника в Акції.

2. ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Загальний період проведення Акції - з 12:00 години за київським часом «04» липня 2016 року по 11:59 годин за київським часом «01» серпня 2016 року включно. Реєстрація Учасників Акції проводиться в період з 12:01 години 00 хвилини за київським часом «04» липня 2016 року по 11:59 годину за київським часом «01» серпня 2016 року.

2.2. Замовник Акції має право на зміну загального періоду проведення Акції, території проведення Акції, місця проведення Акції, а також усіх інших умов Акції. 
В разі будь-яких змін або доповнень умов Акції (положень даних Правил), повідомлення про такі зміни буде опубліковано Виконавцем на Сайті.

3. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ

3.1. Щоб стати Учасником Акції, особі, яка відповідає вимогам даних Правил, необхідно.

Для того, щоб стати претендентом на отримання Заохочення Першого рівня:

Зайти на Сайт http://www.captur.renault.ua/

Авторизуватися на Сайті за допомогою свого профіля в соціальній мережі Facebook або Вконтакті або за допомогою власної електронної пошти

Обрати Фрагмент  Панно

Обрати 1 (один) незафарбований Елемент (чорно-білий)

Обрати 1 (один) колір  із запропонованої  палітри

Розфарбувати  Елемент  обраним  кольором за 60  секунд  та зберегти результат, тим самим створивши Контент Учасника

Зробити Шер Контента Учасника

Відкрити власний профіль Учасника в соціальних мережах Facebook або Вконтакті    

Для того, щоб стати претендентом на отримання Заохочення Другого рівня:

Зайти на Сайт http://www.captur.renault.ua/

Авторизуватися на Сайті за допомогою свого профіля в соціальній мережі Facebook або Вконтакті або за допомогою власної електронної пошти

Обрати Фрагмент  Панно

Обрати 1 (один) незафарбований Елемент (чорно-білий)

Обрати 1 (один) колір  із запропонованої  палітри

Розфарбувати  Елемент  обраним  кольором за 60  секунд  та зберегти результат, тим самим створивши Контент Учасника

Зробити Шер Контента Учасника

Відкрити власний профіль Учасника в соціальних мережах Facebook або Вконтакті    

Записатись на тест-драйв автомобіля Renault Captur в розділі “Тест-драйв” на Сайті

Пройти тест-драйв у вибраному автосалоні.

Замовник\Виконавець не несуть жодної відповідальності за дотримання Учасниками правил користування (та реєстрації) в соціальних мережах Вконтакті або Facebook .

3.2. Приймаючи участь в Акції, Учасник тим самим надає Виконавцю/Замовнику свою згоду на обробку його персональних даних (використання його імені, прізвища, зображення (фотографії), електронної адреси, інтерв'ю, у тому числі право публікації його імені, прізвища, зображення (фотографії), іншої особистої інформації), з метою реалізації маркетингових та рекламних заходів відповідно до вимог чинного законодавства України. На вимогу Виконавця/Замовника, Учасник зобов’язаний надати письмовий дозвіл на обробку наданих ним персональних даних, у тому числі право публікації його імені, прізвища, зображення (фотографії), іншої інформації з його профілю в Спільноті ТМ «Renault» в соціальній мережі Facebook та на Сайті. 

3.3. Учасник за весь час проведення Акції може зробити Контент Учасника не більш ніж 5 (п’ять) разів. Кожна наступна спроба можлива при запрошенні Учасником друзів в мережах Facebook або Вконтакті. Для цього Учасник повинен запросити друга з соціальної мережі Facebook або Вконтакті, натиснувши на Сайті кнопку "Запросити друга", де згенерується посилання, яке Учасник може надіслати другу. Учаснику надається наступна спроба, тільки якщо його друг, якого він запросив, перейшов по посиланню і взяв участь в Акції. Учасник має право запрошувати необмежену кількість друзів.

Незалежно від кількості створеного Контенту Учасника для визначення Переможців буде обраний один з усіх запропонованих таким Учасником Контентів Учасника.

3.4. Переможці визначаються наступним чином:

3.4.1. «02» серпня 2016 року серед Учасників Акції будуть визначені Переможці шляхом випадкового вибору. Всього буде визначено 6 (шість) Переможців, з яких 5 (п’ять) отримають Заохочення Першого рівня, а саме: валізу для подорожей всього 5 (п’ять) шт. , 1 (один) отримає Заохочення Другого рівня, а саме: туристичний сертифікат на суму 50 000,00 гривень (п’ятдесят тисяч гривень 00 коп.) всього 1 (одна) шт.

3.4.2. Результати визначення Переможців Акції за допомогою сервісу random.org фіксуються Виконавцем та відображаються на Сайті та в Спільноті ТМ «Renault» в соціальній мережі Facebook, що будуть опубліковані не пізніше наступного дня після закінчення Акції на Сайті.

3.5. Учасник розуміє та погоджується, що при Шері Контенту Учасника,  він не має права використовувати нецензурну лексику, непристойні або аморальні тексти та зображення; тексти та зображення, що є об’єктом авторського права третіх осіб, застосовувати будь-які об’єкти права інтелектуальної власності, що можуть призвести до порушення авторських та суміжні прав третіх осіб; тексти та зображення, що містить будь-які еротичні чи порнографічні зображення; тексти та зображення, що можуть привести до розпалювання міжнаціональної, расової чи релігійної ворожнечі, пропагують фашизм, містять сцени насильства або закликають до жорстокого поводження, у тому числі із тваринами; ображають інших Учасників та/або носять непристойний характер; містять зображення дитини до 12 років, або особи, яка не давала право на таке завантаження, в тому числі але не обмежуючись Публічні особи; тексти та зображення, що є шкідливими, загрозливими, такими, що ображають моральність  іншим чином порушують чинне законодавство України.

3.6. Замовник/Виконавець Акції залишають за собою право збільшувати або зменшувати кількість Переможців Акції.

4. ЗАОХОЧУВАЛЬНИЙ ФОНД АКЦІЇ

4.1. Заохочувальний Фонд Акції обмежений. Його кількість може бути змінена Замовником\Виконавцем Акції.

4.2.Заохочувальний Фонд включає такі Заохочення: 

4.2.1. Заохочення Першого рівня, а саме: валіза для подорожей – 5 (п’ять) шт.

4.2.2. Заохочення Другого рівня, а саме: туристичний сертифікат на суму 50 000,00 гривень (п’ятдесят тисяч гривень 00 коп.) – 1 (одна) шт.

4.4. Заохочення можуть бути отримані Переможцями Акції тільки за умови виконання даних Правил.

4.5. Замовник\Виконавець Акції залишають за собою право збільшити або зменшити Заохочувальний фонд Акції, або включити в Акцію додаткові Заохочення, не передбачені цими Правилами.

4.6. Замовник залишає за собою право самостійно визначати постачальників Заохочень. 
4.7. Модель, форма та колір Заохочень може відрізнятися від зображень на рекламних матеріалах та на Сайті. 

5. ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ

5.1. Якщо Учасник став Переможцем Акції, він повинен протягом 5 (п’яти) календарних днів з дати оголошення Переможців, згідно п.3.4, надати Виконавцю документи\інформацію на електрону адресу  panno.renault2016@gmail.com, а саме:

П.І.Б.

скановану копію першої сторінки паспорта громадянина України; копія паспорта повинна бути чіткою та не містити ознаки обробки за допомогою графічного редактора;

скановану копію Облікової картки фізичної особи платника податків (ідентифікаційний номер); копія повинна бути чіткою та не містити ознаки обробки за допомогою графічного редактора;

заповнити адресу в форматі: населений пункт, вулиця, номер будинку і квартири, індекс;

контактний (мобільний) номер телефону;

посилання на власний профіль в соціальній мережі Facebook або Вконтакті або власну електрону пошту за допомогою яких він авторизувався в Акції.

 

5.2. Заохочення (перелік яких зазначений у п.4.2 даних Правил) надсилається Переможцю Акції, який виконав усі умови цих Правил, поштою на відповідне поштове відділення за вказаною адресою та іменем, які Переможець надав згідно п.5.1 цих Правил. Заохочення надсилається протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання необхідних документів\інформації від Переможця Акції.

5.3. Після  отримання документів\інформації згідно п.5.1 цих Правил, Виконавець перевіряє надані Переможцем документи\інформацію. Інформація про підтвердження або ж відхилення наданих Переможцем документів\інформації повідомляється йому шляхом індивідуального повідомлення в соціальній мережі Facebook або на власну електронну пошту через яку Учасник авторизувався, не пізніше, ніж за 1 (один) календарний день з моменту розгляду Виконавцем. У разі виявлення некоректності наданих  Переможцем документів\інформації (хоча б по одному із підпунктів п.5.1. цих Правил) право на отримання Заохочення таким Переможцем може бути відхилено. Якщо Виконавцю буде необхідно уточнити певну інформацію щодо Переможця, час розгляду документів\інформації збільшується до моменту відповіді Переможця та надання ним необхідної інформації, але не довше, ніж 10 (десять) календарних днів.

 Заявку може бути відхилено у наступних випадках:

       - Переможець надав документи\інформацію не у відповідності до положень п.5.1. даних Правил;

       - при недотриманні умов цих Правил.

Цей перелік не є вичерпним.

Увага! Замовник\Виконавець не несуть відповідальності за достовірність наданих Учасником\Переможцем Акції документів\інформації. Замовник\Виконавець не несуть відповідальності за роботу поштових служб та інших служб зв’язку.

5.4. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання передбаченої інформації\документів є необхідною умовою для отримання Заохочення.

5.5. У разі неможливості отримання Заохочення Переможцем Акції з причин, що не залежать від Замовника\Виконавця, в тому числі, через збої у роботі поштових служб, служб зв’язку, комп’ютерних систем, а також у разі виникнення форс-мажорних обставин: надзвичайної і непереборної сили, дія якої може бути викликана винятковими погодними умовами та\або стихійним лихом (ураган, буря, повінь, нагромадження снігу, ожеледь, землетрус, пожежа, просідання і зсув ґрунту тощо); або непередбачених ситуацій, що відбуваються незалежно від волі і бажання однією зі сторін (війна, теракти, блокада, страйк, антитерористична операція, окупація територій, тощо), Виконавець звільняється від виконання своїх зобов’язань на час дії зазначених обставин, а таке Заохочення використовується Замовником\Виконавцем на власний розсуд.

Заохочення не може бути надіслано Переможцям, які проживають на території України, що визнана як тимчасово окупована або на території, де внаслідок ведення бойових дій не працює представництво кур’єрської служби, з якою співпрацює Виконавець в рамках даної Акції або відповідне відділення УкрПошти. В такому випадку Переможцю необхідно буде вказати іншу, можливу для доставки, адресу.

У випадку, якщо Переможець, який отримав право на отримання Заохочення не надасть іншу, можливу для доставки, адресу протягом 7 (семи) календарних днів з моменту оголошення Переможців, такий учасник втрачає своє право на отримання Заохочення, і не має права на будь-яке відшкодування з боку Замовника або Виконавця.

5.6. Заміна Заохочення будь-яким іншим матеріальним чи нематеріальним благом не допускається. 
5.7. Відповідальність Замовника та Виконавця не виходить за межі кількості та вартості Заохочень, вказаних у цих Правилах.

5.8. Замовник та Виконавець не відповідають за виконання зобов'язань, опублікованих у цих Правилах, у випадку якщо Переможець, не скористався таким правом у визначені терміни й порядку, передбаченими цими Правилами. Заохочення видаються тільки за умови виконання Учасниками всіх вимог, які передбачені даними Правилами. 
5.9. Замовник та/або Виконавець має право відмовити у видачі Заохочення Переможцю, якщо такий Переможець не виконав умов цих Правил. При цьому такий Переможець не має права на одержання від Замовника та/або Виконавця будь-якої компенсації. 
5.10. Замовник та Виконавець не несуть відповідальності стосовно подальшого використання наданих Заохочень Переможцям після їх одержання, жодних гарантійних зобов’язань щодо якості товарів/послуг, що надані третіми особами, за неможливість Переможця скористатись наданим Заохоченням з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень.

5.11. Замовник та Виконавець не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Переможцями Акції і прав на отримання Заохочення. Замовник та Виконавець не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках. 
5.12. Отримання Заохочень передбачено тільки для Переможців, та не може розглядатися як грошове зобов’язання. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де Заохочення буде предметом угоди.

5.13. Обов'язок по нарахуванню і сплаті податків у зв'язку з врученням Заохочення, а також відповідальність за невиконання даного обов'язку несе Виконавець.

Дана Акція не є лотереєю або послугою у сфері грального бізнесу.

5.14. За вживання нецензурних виразів, образ як Учасників Акції, так і Замовника\Виконавця, Учасник Акції може бути без попередження позбавлений права користування Сайтом.

5.15. Не дозволяється використовувати Сайт в незаконних цілях, особливо розміщувати або розсилати інформацію наклепницького, такого, що ганьбить, або образливого характеру в відношенні як до конкретної особи, так і групи осіб. 
5.16. При користуванні Сайтом Учасникам Акції та відвідувачам Сайту забороняється використовувати матеріали, які: містять або посилаються на віруси та інші шкідливі програми та файли, які здатні порушити нормальну роботу комп'ютерного обладнання або ПЗ; порушують авторські або суміжні права третіх осіб; містять будь-які еротичні чи порнографічні зображення або тексти; розпалюють міжнаціональну, расову чи релігійну ворожнечу, пропагують фашизм, містять сцени насильства або закликають до жорстокого поводження з тваринами; ображають інших користувачів та/або носять непристойний характер; іншим чином порушують чинне законодавство України. У разі виявлення вищенаведеної інформації, контент буде блокуватися модератором Сайту і буде видаленим з Сайту.

5.17. У випадку, якщо Переможець, який отримав право на отримання Заохочення не виконав умови п 5.1. цих Правил, такий Переможець позбавляється права на отримання Заохочення. У випадку, якщо Переможець  позбавляється права на отримання Заохочення, право на отримання Заохочення набуває наступний Учасник відповідно до п.3.4. цих Правил.

6. ПРАВОВІ УМОВИ

6.1. Факт використання Сайту, в тому числі й участь в Акції, означає згоду з даними Правилами. Беручи участь в Акції, кожен Учасник підтверджує свою повну згоду для надсилання йому інформації, СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні акції Замовника тощо, Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні акції Замовника, попередньо повідомивши Замовника про таке рішення у письмовій формі, шляхом відправлення такого повідомлення на електрону адресу Замовника за адресою: panno.renault2016@gmail.com.

6.2. Беручи участь в Акції Учасник тим самим надає згоду на використання своїх персональних даних Замовнику і Виконавцю, що не потребує письмового підтвердження.

6.3. Замовник\Виконавець Акції не несе відповідальність за зміст інформації, наданої Учасниками. Учасники погоджуються з тим, що самостійно несуть відповідальність за будь-які розміщені на Сайті матеріали і за їх відповідність вимогам законодавства, а також за дотримання авторських прав, несанкціоноване використання зареєстрованих товарних знаків, логотипів, назв фірм і будь-які інші можливі порушення прав третіх осіб, що виникли в зв'язку з додавання Учасником матеріалів на Сайті.

6.4. Замовник\Виконавець не компенсує Учасникам Акції вартість послуг операторів, що надають доступ в Інтернет, та не несе відповідальність за збої в їх роботі. Замовник\Виконавець не несе відповідальність і не робить виплат у разі втрати будь-якої інформації, пов'язаної з сервісами Сайту і має цінності для Учасника Акції, якщо така втрата сталася в результаті збою в роботі оператора зв'язку, відключення електроенергії і т.п. Замовник\Виконавець не несе відповідальність за будь-які витрати, втрати або збиток, пред'явлені Замовнику\Виконавцю, та що мали місце в результаті зловживання сервісами Сайту або порушення даних правил будь-яким Учасником Акції. Учасник Акції також погоджується з тим, що Замовник\Виконавець не несе відповідальність за прямі або непрямі збитки (навіть у тому випадку, якщо Замовник\Виконавець був попереджений про можливість збитку), зокрема за втрату прибутку, втрату репутації, втрату даних, нематеріальний збиток і витрати, які були понесені внаслідок: використання або неможливості використання Сайту; незаконного доступу до інформації, розміщеної на Сайті, її зміни і пересилання; поведінки третіх осіб, що використовують Сайт.

6.5. Виконавець Акції здійснює виконання податкових зобов'язань щодо Заохочення відповідно до чинного законодавства України.

6.6. Замовник та Виконавець не несуть відповідальності у разі виникнення форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, в тому числі антитерористичні операції, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника\Виконавця обставини.

6.7. При порушенні Учасником Акції будь-якого з пунктів даних Правил Замовник\Виконавець має право на свій розсуд блокувати доступ такого Учасника до Сайту, відмовивши йому у праві на подальше використання сервісів Сайту. 
6.8. Всі авторські права, права на використання торгової марки та інші права на інтелектуальну власність, пов'язані з Сайтом, належать Замовнику та/або його ліцензіарам. Крім права використання Сайту, обмеженого даними умовами, жодних інших прав, пов'язаних з використанням Сайту, Учасники Акції не отримують. 
6.9. Дозволяється друкувати\пересилати інформацію та зміст Сайту тільки в особистих, некомерційних цілях.

6.10. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та\або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником\Виконавцем відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Замовника\Виконавця є остаточним і не підлягає оскарженню. 
6.11. Замовник\Виконавець не несуть відповідальності за не ознайомлення Учасника з даними Правилами.

6.12. Замовник\Виконавець не несуть відповідальності за інші обставини, не залежні від їх волі.

7. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

7.1. Приймаючи участь в Акції, Учасник тим самим надає Змовнику та Виконавцю, який діє від імені Замовника свою повну згоду на обробку його персональних даних (використання його імені, прізвища, зображення (фотографії), електронної адреси, інтерв'ю, у тому числі право публікації його імені, прізвища, зображення (фотографії), іншої особистої інформації) (даних, що не становлять особливий ризик та не підлягають повідомленню Уповноваженому з прав людини), з метою реалізації маркетингових та рекламних заходів відповідно до вимог чинного законодавства України, без будь-яких часових обмежень, в тому числі з рекламними цілями — для надсилання інформації та повідомлень про ТМ «Renault», і т.д. В розумінні Закону України «Про захист персональних даних» Замовник\Виконавець володіють персональними даними, що будуть оброблені, в процесі проведення даної Акції. Учасник погоджується з тим, що надає згоду Замовнику\Виконавцю  самостійно встановлювати умови та порядок доступу третіх осіб до його персональних даних відповідно до зазначеної мети та за умови дотримання вимог чинного законодавства щодо захисту його персональних даних. Учасник погоджується з тим, що Замовнику\Виконавцю не зобов’язаний повідомляти Учасника про передачу його персональних даних третім особам. Учасник своєю участю в Акції, підтверджує, що йому повідомлено про володіння Замовником\Виконавцем персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, його права, визначені ст. 8 Законом України «Про захист персональних даних», мету збору та осіб, яким передаються його персональні дані. 

7.2. Для отримання Заохочення в рамках даної Акції Переможець має надати Виконавцю документи\інформацію (в т.ч. особисту інформацію), визначену даними Правилами. Фактом участі в даній Акції Учасник підтверджує вірність наданих документів\інформації та згоду на її подальше використання так, як це вказано у цих Правилах. 
7.3. Виконавець та Замовник гарантують, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації, вони будуть дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації і надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави та у порядку, що визначений чинним законодавством України.